היכן אתם סובלים מכאבים?

 • Loading ... Loading ...

  כאב-רגליים


  כאב רגליים

  בימי החורף הקרים אני אוהב להתקלח עם מים חמים מאוד. אשתי והילדים תמיד צוחקים עלי שאני יוצא מהמקלחת והאדים ממלאים את כל הבית. מעט ידעתי על הקשר בין מקלחות חמות לבין כאב רגליים. וכך קרה – קמתי בבוקר לעבודה. אני טכנאי מחשבים ומתחיל כל יום עבודה חורפי עם מקלחת חמה עד מאוד. בסיום המקלחת החמה, שמתי לב שיש לי כאב רגליים עז. הסתכלתי על רגלי, והורידים בהם נראו נפוחים ומטרידים. לא התרגשתי מעבודה שהיה לי כאב רגליים – כבר היו לי כאבי רגליים בעבר, פה ושם – והלכתי לעבודה כהרגלי בקודש. במהלך העבודה הבחנתי כי כאב רגליים זה אינו מרפה והתחלתי לחשוש ולהרגיש מוטרד יותר ויותר. החלטתי לסיים את יום העבודה מוקדם מהרגיל וללכת לרופא על מנת שיבדוק מדוע יש לי כאב רגליים.

  כאב רגליים אצל הרופא

  הגעתי לרופא בלי תור וחיכיתי זמן רב עד שיכל לקבל אותי – יש לציין כי כאב רגליים מאפשר לך להמתין אצל הרופא אפילו שהוא מאוד לא נעים, כי זו לא בעיה דחופה כמו בעיות אחרות בגללן אנשים פונים לרופא. קיבל אותי הרופא האהוד עלי, ומייד סיפרתי לו שיש לי כאב רגליים. הוא בדק את רגלי ביסודיות. שאלתי אותו על הבעיה התמוהה, כי בכלל לא ידעתי שכאב רגליים יכול להתפתח ולהמשיך להציק במשך יום שלם. הוא התחיל לספר לי במקצועיות יתרה על הסיבות לכאבי רגליים, ואני מעוניין לשתף.

  הסברים על כאב רגליים

  תשמע, הסביר לי הרופא – יש סיבות רבות בגללן יכול להתפתח כאב רגליים. למשל, סוכרת יכולה לגרום לפגיעה בעצבים של הרגליים ולכן גם כאב רגליים שורף הוא אחד התסמינים. גם הפרעות בזרימת הדם לרגליים, למשל בגלל היצרות העורקים המספקים להן דם, יכולות בהחלט לגרום לכאב רגליים. במקרה שלך, אני חושב שהסיבה לכך שיש כאב רגליים היא דווקא נפיחות בורידים, אולם על מנת למצוא את הסיבה בוודאות ניאלץ לבצע סונר דופלר של ורידי הרגליים. הלכתי מן המרפאה מרוצה מתשובת הרופא, ואני מקווה שלאחר שאעבור את הבדיקה אבין סוף סוף מה פשרו של כאב רגליים זה.


  אופטימל ביטוחים - מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ניתוח תיקים