היכן אתם סובלים מכאבים?

 • Loading ... Loading ...

  כאבים-בגב-–-למה-זה-קורה-ואיך-מטפלים


  כאב גב

  “לאחרונה אני חשב כאב גב נוראי בלילות. במהלך היום שאני יושבת בכיסא בעבודה או מכינה תבשילים עבור המשפחה כאב גב חריף זה לא ממהר לתקוף אל רק מתגבש ומתגבש. לקראת השינה לאחר שאני מתקלחת כאב גב זה מגיע ומונע ממני לישון. אני מתעוררת עייפה מאוד וקשה לי לתפקד יום למחרת בעבודה ובבית. כאב גב זה מתבטא ודקירות חדשות לאורך עמוד השדרה ומתמקד בעיקר באיזור הגב התחתון. כאב גב זה פוגע לי באיכות החיים ומקשה עליי להירדם בלילה. אני נאלצת לקחת משככי כאבים על בסיס יומי וזה נהיה מאוד לא נעים. בנוסף ידוע לי כי ניתן להתמכר למשככי כאבים וכמובן שזה לא רצוי ולא ראוי בעיני.”

  במידה ותלונה זאת מוכרת לכם יתכן וגם אתם סובלים מכאב גב

  דבר הרופא – כאב גב הוא תופעה נפוצה, המתרחשת בכ-60-80% מהאוכלוסייה לפחות פעם בחיים. 30% מהחולים יסבלו פעם מכאב גב כרוני הנמשך יותר מ-3 חודשים. עם זאת, במרבית המקרים חולפים תוך כחודש. במהלך תקופה זו על מנת לסבול כמה שפחות עקב כאב גב מומלץ ליטול משככי כאבים לפי מרשם של הרופא המטפל. כמובן, במידה והכאבים אינם חולפים כדאי להיוועץ שוב ברופא על מנת לבצע מעקב ולעלות על בעיות.

  כאב גב יכול לפרוץ אצל כל אחד בכל גיל ולפגוע באיכות החיים. במקרה של הכותבת מדובר בכאב גב המתפרץ בלילות אך אל תטעו, כאב גב יכול להתקיף גם בבקרים ובצהריים ולמעשה כאב גב יכול להתקיף בכל שעה ובכל דקה ואצל כל איש ואישה. בדרך כלל מדובר בכאב מאוד לא סימפטי שיכול להשאיר אנשים ערים או למנוע מהם פעילות בכלל. אם אתם סובלים כאב גב זמן רב או שרק לאחרונה החלו אצלכם כאבים בגב יש להתייעץ עם מומחה על מנת שתוכלו לקבל טיפול הולם לבעיה זו או לפחות משכך כאבים ראוי. כאב גב שלא מטופל יכול לגרום לבעיות רבות ולדרדר את מצבכם משמעותית, על תחששו לפנות לרופא ולקבל טיפול. כאב גב זה מאוד לא נעים אך בקבלת טיפול נכון והולם תוכלו להיאבק בו ולחיות חיים בריאים ומלאים.


  אופטימל ביטוחים - מתי עשית בפעם האחרונה בדיקה של התיק הביטוחי שלך? אופטימל ניתוח תיקים